PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35612}

Nigdzie w Afryce

Nirgendwo in Afrika
7,2 3 291
ocen
7,2 10 1 3291
Nigdzie w Afryce
powrót do forum filmu Nigdzie w Afryce

film, który koniecznie trzeba obejrzeć. Niezwykle urzekający... REWelacja!

ocenił(a) film na 9
menshikov

zgadzam się w zupełności. dodałabym tylko, że jet również bardzo wzruszający i do tego w wspaniały, niebanalny sposób ukazuje przywiązanie do własnej ojczyzny ale jednocześnie miłość do tak wspaniałego kraju jakim jest właśnie Afryka. polecam do obejrzenia każdemu!!

menshikov

A moim zdaniem film wybitny nie jest, przyjemnie się go ogląda, fakt, ale bez rewelacji. Jak ktoś wcześniej napisał - całkiem banalna historia, poza tym dośc irytowały mnie podobieństwa do "Pożegnania z Afryką" (ale książki Blixen, nie filmu, który jest czymś zupełnie innym). Tym niemniej - warto, jeśli ktoś od czasu do czasu lubi ckliwe historie rodzinne:)

ocenił(a) film na 10
eddina

Historia w sumie banalna, ale naprawdę znakomicie opowiedziania - a to jest najważniejsze. No i ten afrykański "klimat". Ode mnie 10/10, choc lekko naciągane.

ocenił(a) film na 9
menshikov

Menshikov jak zwykle ma rację. Podobieństwa z książką Blixen rzeczywiście uderzające, ale to są klimaty, które mogę odgrzewać w nieskończoność. Piękne kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones